0 535 674 71 49 Bir Telefonla Servis Kapınızda

Hakkımızda

BEĞENDİ TESİSAT ; Konya'da Tesisat servis hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.


Hizmet verdiğimiz sektörde ustalığımıza ve işçiliğimize olan güvenimiz tamdır. Yıllardır bu sektöre hizmet vermekteyiz. En önemli düsturumuz, söz verdiğimiz zaman diliminde işe başlamak ve sorunsuzca yaptımız işi teslim etmektir.


Taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Tesisat Tamir Ve Tadilat Hizmetlerimiz Arasında;


Temiz su yani sıhhi tesisat çekilmesi ile tamir ve tadilat, Kalorifer Peteği temizleme, kalorifer ve doğalgaz baca temizliği, kanalizasyon tıkanıklarını açma açma, lavabo tıkanıklarını açma, tuvalet ve klozet tıkanıklarını açma, banyo tıkanıklarını açma, atık su tesisatı tamiri ile diğer tesisat hizmetleri yer almaktadır.


Kaliteli hizmet sözle olmaz. Ustalıkla olur. Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunuyoruz.


Hizmet verdiğimiz işlerle alakalı olarak her hangi bir talebiniz olursa, firmamız ve teknik elemanlarımız sizlete bir telefon uzaklığında olacaktır.HEMEN ARA
kanalizasyon açma, konya kanalizasyon temizleme, klozet tıkanıklığı açma, tuvalet gideri açma, banyo tıkanıklığı açma, tesisatçı, su tesisat, tuvalet acma, tıkalı lavabo açma, lavabo acma, tikaniklik acma, tıkanan tuvalet, mutfak tıkanıklığı açma, tıkalı boru açma,